O projektu

Slovo patrona

 Za posledních pět let Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje opravila či postavila přes 460 kilometrů silnic a proinvestovala téměř sedm miliard korun. To už je číslo, kterým se stojí za to pochlubit. Navíc si uvědomujeme, že fungujeme v době, kdy nestačí dobrou práci odvádět, ale také ji správně prezentovat.

Věříme proto, že spojením s PinCity se nám nejen podaří ukázat celý záběr činností, které SÚS pro občany Jihomoravského kraje dennodenně zajišťuje. Ale také to, že jsme moderní organizace, která se snaží vytvářet co nejlepší podmínky pro své stávající zaměstnance a má co nabídnout i novým zájemcům o práci s námi.

— Ing. Zdeněk Komůrka

PinCity Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje

Webová aplikace PinCity slouží jako transparentní zdroj informací o všem, co se děje v oblasti silniční infrastruktury v Jihomoravském kraji. Prostřednictvím mapy si každý může snadno najít kterýkoli z více než 900 dokončených, realizovaných či připravovaných projektů, který se ho dotýká nebo ho zajímá, a jedním kliknutím si zobrazit detailní informace včetně vizualizací či objízdných tras.

PinCity navíc bude sloužit i jako rozcestník, který přiblíží vnitřní život Správy a údržby silnic jako společnosti, kde pro každého zaměstnance je vaše bezpečná cesta domů posláním. Kromě toho PinCity bude místem, kde najdou zájemci o práci v naší organizaci veškeré informace o volných pracovních místech i o tom, kam se obrátit.

Kontakty

Máte-li nápad, jak vylepšit funkčnost této aplikace, budeme vděčni za váš námět. Náměty posílejte na adresu [email protected]
Menu